top of page

Privatumo politika

 

1. Įvadas

 

Ši privatumo politika nustato, kaip Ignas Beconis renka, naudoja, saugo ir atskleidžia informaciją, surinktą iš vartotojų (toliau – „Vartotojai“) naudojantis mūsų tinklalapiu www.i2b.lt (toliau – „Tinklalapis“).

 

2. Surinkta informacija

 

Mes galime rinkti asmeninę identifikavimo informaciją iš Vartotojų įvairiais būdais, įskaitant, bet neapsiribojant, kai Vartotojai lankosi mūsų Tinklalapyje, užsiregistruoja, pateikia užsakymą, užpildo formą, reaguoja į apklausą arba kitais veiksmais, susijusiais su mūsų paslaugomis. Vartotojų gali būti paprašyta pateikti, kai tai yra tinkama, vardą, el. pašto adresą, pašto adresą, telefono numerį.

 

3. Neasmeninė informacija

 

Mes taip pat galime rinkti neasmeninę identifikavimo informaciją apie Vartotojus, kai jie sąveikauja su mūsų Tinklalapiu. Neasmeninė informacija gali apimti naršyklės pavadinimą, kompiuterio tipą ir techninę informaciją apie Vartotojų naudojamas priemones prisijungimui prie mūsų Tinklalapio, tokią kaip operacinės sistemos ir interneto paslaugų teikėjų naudojama informacija, ir kita panaši informacija.

 

4. Slapukai

 

Mūsų Tinklalapis gali naudoti „slapukus“ vartotojo patirčiai pagerinti. Vartotojo naršyklė įdeda slapukus į jų kietąjį diską, kad būtų galima sekti informaciją ir kartais sekti informaciją apie juos. Vartotojas gali pasirinkti nustatyti savo naršyklę atsisakyti slapukų arba perspėti, kai slapukai yra siunčiami. Jei tai padarys, kai kurios Tinklalapio dalys gali tinkamai neveikti.

 

5. Informacijos naudojimas

 

Ignas Beconis gali rinkti ir naudoti Vartotojų asmeninę informaciją šiais tikslais:

- Gerinti klientų aptarnavimą

- Asmeniniams vartotojo patirties gerinimams

- Mūsų Tinklalapio tobulinimui

- Pirkinių ir užsakymų apdorojimui

- Periodinių el. laiškų siuntimui

 

6. Informacijos apsauga

 

Mes taikome tinkamas duomenų rinkimo, saugojimo ir apdorojimo praktikas ir saugumo priemones, siekdami apsaugoti nuo neteisėtos prieigos, pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo jūsų asmeninės informacijos, vartotojo vardo, slaptažodžio, operacijų informacijos ir duomenų, saugomų mūsų Tinklalapyje.

 

7. Informacijos atskleidimas

 

Mes neparduodame, nekeičiame ir neperduodame Vartotojų asmeninės identifikavimo informacijos tretiesiems asmenims, išskyrus atvejus, kai tai būtina teikiant paslaugas Vartotojams arba įvykdant teisės reikalavimus.

 

8. Trečiųjų šalių svetainės

 

Vartotojai gali rasti reklamą ar kitą turinį mūsų Tinklalapyje, kuris susieja su mūsų partnerių, tiekėjų, reklamdavių, rėmėjų, licencijų išdavėjų ir kitų trečiųjų šalių svetainėmis ir paslaugomis. Mes nekontroliuojame turinio ar nuorodų, kurie rodomi šiose svetainėse, ir nesame atsakingi už praktiką, taikomą svetainėse, kurios susijusios su ar iš mūsų Tinklalapio.

 

9. Šios privatumo politikos pakeitimai

 

[Jūsų vardas ir pavardė] turi teisę bet kuriuo metu atnaujinti šią privatumo politiką. Kai tai padarysime, peržiūrėsime atnaujinimo datą šiame puslapyje. Rekomenduojame Vartotojams dažnai tikrinti šį puslapį dėl bet kokių pakeitimų, kad liktų informuoti apie tai, kaip mes padedame apsaugoti surinktą asmeninę informaciją.

 

10. Jūsų sutikimas su šiomis sąlygomis

 

Naudodamiesi šiuo Tinklalapiu, jūs patvirtinate, kad sutinkate su šia politika. Jei nesutinkate su šia politika, prašome nesinaudoti mūsų Tinklalapiu.

 

11. Kontaktinė informacija

 

Jei turite kokių nors klausimų apie šią privatumo politiką, mūsų svetainės praktiką ar jūsų santykius su šia svetaine, prašome susisiekti su mumis adresu:

Ignas Beconis

Lazdynėlių g. 38-68, Vilnius

info@i2b.lt

+370 695 35292

bottom of page